Skolens ledelse

Ledergruppa må gjerne kontaktes, men det kan mange ganger være like effektivt å kontakte skolens resepsjon:
Tlf. 51 84 69 00
Epost: godalen-vgs@skole.rogfk.no
Besøksadresse: Østre Ring 55, 4015 Stavanger

  

                      
Stig Granlund

Stig H. Granlund, 

Konstituert rektor.
Avdelingsleder Administrasjon og drift + Brannvernleder

Tlf.  51 84 69 38 
Mobil: 909 45 452

stig.granlund@skole.rogfk.no                     

 

   
Thomas

Thomas Nilsen
Avdelingsleder for tilrettelagt opplæring, Sjøhuset

Tlf.  51 84 68 81
 
Mobil: 971 92 940

thomas.nilsen@skole.rogfk.no                    

Greta Bernhoff

Greta Bernhoff
Avdelingsleder Elektrofag

Tlf. 51 84 69 40
 
Mobil: 907 48 407

greta.bernhoff@skole.rogfk.no                    

   
AlfTore

Alf Tore Tostensen

Avdelingsleder Bygg- og anleggsteknikk

Tlf.  51 84 69 42
 
Mobil: 934 05 199

alf.tore.tostensen@skole.rogfk.no               

 

Turid

Turid Dykesteen Gjerdevik

Avdelingsleder Design og håndverk

Tlf. 51 84 69 39

Mobil: 482 70 080 turid.dykesteen.gjerdevik@skole.rogfk.no   

   
Anne Dorthe Ask

Anne Dorthe M. Ask
Avdelingsleder
Kantinedrift + prosjektleder ombygging

Tlf. 51 84 69 19
 
Mobil: 468 35 772

anne.dorthe.magnus.ask@skole.rogfk.no

Anders

Anders Haga
Avdelingsleder Teknikk og industriell Produksjon & Lærlingskolen

Tlf. 51 84 69 19
 
Mobil: 481 20 689

anders.haga@skole.rogfk.no                      

   
Rita

Rita Varhaug Grimstad
Avdelingsleder Personal

Tlf. 51 84 68 83
 
Mobil: 415 21 651

rita.varhaug.grimstad@skole.rogfk.no

Geir

Geir Lund

Rektors stedfortreder.
Avdelingsleder Utvikling og Informasjon + ServiceSenteret + Påbygg til generell studiekompetanse

Tlf. 51 84 68 78 
Mobil: 997 12 425

geir.lund@skole.rogfk.no                           

Del denne artikkelen på: